ogrencilerimiz

Öğrencilerimiz

 Merhaba ben Ada Kamer Uslu.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-A sınıfında okuyorum.2009 yılında Ankara'da dünyaya geldim.Müzik dinlemeyi seviyorum.
Merhaba ben Ateş Sarı. Adana Gündoğdu Kolejinde 3-A sınıfında okuyorum.2009 yılında Mersin'de dünyaya geldim.Futbol oynamayı seviyorum.
Merhaba ben Belinay Yılmaz.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-A sınıfında okuyorum.2009 yılında doğdum.Resim yapmayı seviyorum.


Merhaba Mehmet Arda Özgentürk.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-A sınıfında okuyorum.2009 yılında doğdum.Basketbol oynamayı seviyorum.
Merhaba ben İlayda Özcan .Adana Gündoğdu Kolejinde 3-B sınıfında okuyorum.Bilgisayar da vakit geçirmeyi seviyorum.

Merhaba ben Ateş Ekmen.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-B sınıfında okuyorum.Müzik dinlemeyi çok seviyorum.

Merhaba ben Duru Koç.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-B sınıfında okuyorum.2009 yılında doğdum.Müzik dinlemeyi seviyorum.


Merhaba ben Duru Esencan .Adana Gündoğdu Kolejinde 3-C sınıfında okuyorum.2009 yılında doğdum.Basketbol oynamayı seviyorum.


Merhaba ben Kaan Bera Öztürk.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-B sınıfında okuyorum.2009 yılında doğdum.Futbol oynamayı seviyorum.
 Merhaba ben Başar Naci Çulha.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-C sınıfında okuyorum.2009 yılında Adana'da dünyaya geldim.Basketbol oynamayı seviyorum.
Merhaba ben Doruk Koç.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-C sınıfında okuyorum.Tenis oynamayı ve yüzmeyi seviyorum.
Merhaba ben Doruk Yağmurcu.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-C sınıfında okuyorum.2009 yılında Adana'da doğdum.Yüzmeyi seviyorum. Merhaba ben Egehan Savrun.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-D sınıfında okuyorum.2009 yılında Adana'da doğdum.Futbol oynamayı seviyorum.
 Merhaba ben Eylül Yeter Çakır..Adana Gündoğdu Kolejinde 3-D sınıfında okuyorum.2009 yılında Adana'da doğdum.Piyano çalmayı seviyorum.

Merhaba ben Naz Nisa Abik.2009 yılında Elazığ'da doğdum..Adana Gündoğdu Kolejinde 3-D sınıfında okuyorum.Oyun oynamayı seviyorum.


Merhaba ben Elif Bereketoğlu.2009 yılında Adana'da doğdum.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-D sınıfında okuyorum.Resim yapmayı seviyorum.
 Merhaba ben Hilal Çoban.2009 yılında Adana'da doğdum.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-E sınıfında okuyorum.Arkadaşlarımla vakit geçirmekten ve kitap okumaktan hoşlanıyorum.
 Merhaba ben Masal Yılmaz.2009 yılında Adana'da doğdum.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-E sınıfında okuyorum.
Merhaba ben Talha Tuna Altunbaş.Adana'da doğdum.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-E sınıfında okuyorum.

Merhaba ben Umut Ege Gök.2009 yılında Adana'da doğdum.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-E sınıfında okuyorum.

 Merhaba ben Defne Elbaşı.2009 yılında adana'da doğdum.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-F sınıfında okuyorum.Arkadaşlarımla vakit geçirmekten hoşlanıyorum.
 Merhaba ben Ebru Organgil.2009 yılında adana'da doğdum.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-F sınıfında okuyorum.Müzik dinlemeyi seviyorum.
 Merhaba ben Murat Güler.2009 yılında adana'da doğdum.Adana Gündoğdu Kolejinde 3-F sınıfında okuyorum.Spor yapmayı seviyorum.

Merhaba ben Zehra Aydın.2009 yılında Adana'da doğdum.Adana Gündoğdu kolejinde 3-F sınıfında okuyorum.Gezmeyi seviyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder