Öğretmenlerimiz Merhaba ben Ayşegül Gürgen.Hatay Eğitim Enstitüsü Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum.20 yıl devlet okullarında çalıştım.9 yıl Çağ Kolejinde görev yaptım.7 yıldan beri okulumda görev yapmaktayım.Mesleğimi çok severek yapıyorum.Atatürk ilkeleri doğrultusunda araştıran,sorgulayan,çağdaş nesiller yetiştirmek en büyük hedefim oldu.
            Merhaba ben Gülay Akçam.1950 yılında İncirgediği Köyü'nde doğdum.48 yıllık öğretmenim.Özel gündoğdu İlkokulunda 13.yılımı çalışıyorum.Hayvanları çok seviyorum.Elimden geldiğince hayvan hakları ve hayvanların korunması,sevilmesi konusunda çalışmalar yapıyorum.Öğrencilerime bu bilinci aşılıyorum.Atatürkçü nesiller yetiştirmek,öğretmenlik hayatımın ilk hedeflerinden birisi olmaya devam ediyor.
 Merhaba ben Hamide Gök.1961 Adana da doğdum. Denizli Eğitim Fakültesi Sınıf öğretmenliğini bitirdim. 35 yıllık öğretmenim.Gündoğdu Kolejinde 13.yılımı çalışıyorum. Mesleğimi çok seviyorum.Ayrıca spor yapmayı ve seyahat etmeyi de seviyorum

Merhaba ben Müzeyyen Altındiş.1981 yılında Adana'da doğdum. 2003 yılında Çukurova Üniversiresi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü bitirdim.10 yıllık öğretmenim.Özel Gündoğdu İlkokulunda 7.yılımı çalışıyorum.Mesleğimi çok seviyorum.Atatürk ilkeleri doğrusunda öğrencilerimi yetiştirmeye çalışıyorum ve bundan gurur duyuyorum.Merhaba ben Yağmur Uluç.1981 yılında Adana'da doğdum. 2003 yılında Çukurova Üniversiresi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünü bitirdim.10 yıllık öğretmenim.Özel Gündoğdu İlkokulunda 7.yılımı çalışıyorum.Mesleğimi çok seviyorum.Atatürk ilkeleri doğrusunda öğrencilerimi yetiştirmeye çalışıyorum ve bundan gurur duyuyorum.Merhaba ben Serdal Dursun.Düziçi doğumluyum. Çukurova Üniversitesi Sınıf öğretmenliği ve aynı üniversitede yüksek lisans eğitimimi tamamladım. 22 yıldır sınıf öğretmenliği yapıyorum. Gündoğdu Kolejinde 13. yılımı çalışıyorum.Sevgiyle yaptığım bir mesleğim olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum.


Merhaba ben Ayda Çulha.Aachen / Almanya doğumluyum. 2005 Hacettepe Üniversitesi, Almanca Öğretmenliği mezunuyum. Mezun olduktan sonra, bir yıl Ankara'da Yeminli Tercümanlık yaptım. 2006 yılında, hala keyifle çalışmakta olduğum Adana Gündoğdu Okullarına Almanca Öğretmeni olarak göreve başladım. 2013'ten deri Almanca Bölüm Başkanlığı yapmatayım. Bu yıl Bölüm Başkanlığımın yanısıra İlkokul İdarecisi olarak çalışmaya devam etmekteyim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder